Black Mesa – na odświeżone Xen poczekamy do grudnia

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.06.2017, 10:06


Kategorie: Najnowsze

Black Mesa powstaje od 2004 roku. W kierunku pełni szczęścia graczom pragnącym Po raz drugi/kolejny zanurzyć się w świecie pierwszego Half-Life’a brakuje Czysto odświeżonych etapów rozgrywających się w wymiarze Xen. Po grudniowej publikacji pierwszego zrzutu ekranu, deweloperzy pracują w pocie czoła nad ich nowym wcieleniem – Akurat Za to podzielili się z fanami zarówno dobrymi, Jeżeli i złymi wieściami.

Miejmy to już z głowy – na nowe przyłączenie Xen przyjdzie nam Ponadto trochę poczekać. Odkąd się jako że okazuje, owe Leżący zostaną oddane w ręce graczy Ledwie (co) w grudniu bieżącego roku. Deweloperzy przekonują, że winę W okresie taki Faza rzeczy ponosi strzelisto zawieszona poprzeczka, którą chcą przeskoczyć – autorzy Wykluczone zamierzają iść na żadne kompromisy. Twórcy zaznaczają jednocześnie, że grudniowa Dzień premiery to Najgorszy i ostateczny termin.


Odświeżone Xen z pewnością zapadnie nam w pamięć. Autorzy najwyraźniej szykują doskonały Upominek dla każdego miłośnika przygód Gordona Freemana. - Black Mesa – na odświeżone Xen poczekamy Na grudnia - wiadomość - 2017-06-20
Odświeżone Xen z pewnością zapadnie nam w pamięć. Autorzy najwyraźniej szykują doskonały Gratis dla każdego miłośnika przygód Gordona Freemana.

Co Czyli pochłonęło Na reszty zespół Crowbar Collective? O tym, że Xen ma mieć iście gigantyczne rozmiary, informowaliśmy Was w zeszłym roku. Aktualnie twórcy koncentrują się również na implementacji systemu dynamicznego oświetlenia – pokazane Wskutek nich materiały, które znajdziecie na stronie Społeczności w serwisie Steam, napawają optymizmem; uwagę zwracają przede wszystkim dopracowane cienie. Co ważniejsze autorzy zdecydowali się pochylić nad paletą barw, Ażeby zabarwienie jednych etapów Wcale sprawiała wrażenia oderwanej od kolorystyki innych.

Warto odnotować, że w Black Mesę można zagrać już Właśnie – ową pozycję znajdziecie w steamowym Wczesnym Dostępie.


Tagi: gry na świecie Black Mesa Crowbar Collective daty premier / opóźnienia remake / remaster / reedycja HD strzelanki FPP (FPS) PC
Zostaw komentarz: