Diablo III: Przebudzenie Nekromantów ukaże się za tydzień

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.06.2017, 05:06


Kategorie: Najnowsze

Diablo III: Przebudzenie Nekromantów ukaże się W czasie tydzień - reprodukcja #1

Poznaliśmy Data premiery dodatku Przebudzenie Nekromantów (Rise of the Necromancer) W kierunku gry Diablo III. Wzrost ukaże się w następny wtorek, 27 czerwca, na konsolach Xbox One i PlayStation 4 a również PC-tach. Na działania wymagana będzie Sort Diablo III: Reaper of Souls (komputery osobiste) Czy (też) Diablo III: Ultimate Evil Edition (urządzenia Sony i Microsoftu). Zainteresowani muszą przyszykować 14,99 euro (około 63 zł).

Wraz z dodatkiem ukaże się Uaktualnienie 2.6.0, niezbędna Na działania nowej zawartości. Patch wprowadzi Szczeliny Wyzwań (cotygodniowa, statyczna Przeróbka wcześniej ukończonych Głębokich Szczelin) a również dodatkowe strefy: Zasnute Wrzosowiska, Świątynię Pierworodnych tudzież Krainy Przeznaczenia. Wiemy też, o której rozpoczną się prace konserwacyjne – niedługa (godzina, może dwie) pęknięcie w działaniu rozpocznie się w Europie na PC-tach o godzinie 23:00 czasu polskiego i o 17:00 czasu polskiego na konsolach.

W opublikowanym FAQ potwierdzono również Diablo III: Eternal Collection. Na podstawie z przewidywaniami, będzie to Asortyment na konsole PlayStation 4 i Xbox One, składający się z Diablo III: Ultimate Evil Edition i dodatku Przebudzenie Nekromantów. Partia sprzedawana ma być w promocyjnej cenie 39,99 euro (około 169 zł).


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment daty premier / opóźnienia Diablo III Diablo III: Eternal Collection Diablo III: Rise of the Necromancer Pack DLC i dodatki hack'n'slash PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: