Wyciekły nagrania z prezentacji The Evil Within 2

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.06.2017, 09:06


Kategorie: Aktualności

Targi E3 Zbyt nami, wprawdzie Podźwięk tego wydarzenia będzie W kierunku nas docierać Na dobitek/dobitkę Z powodu jakiś czas. Dowodem na to są „wycieknięte” nagrania z zamkniętego pokazu The Evil Within 2, na których możemy zobaczyć, Odkąd nowe dzieło Nauka Tango Gameworks prezentuje się w akcji.

Na dwóch krótkich filmach możemy zobaczyć głównego bohatera przedzierającego się Na skutek obsesjonat Pałac i walczącego z napotkanymi przeciwnikami. Wygląda na to, że deweloperzy zamierzają straszyć nas na klasyczne sposoby – jumpscare'y, sceny rodem z filmów gore i Kawałek potęgująca atmosfera grozy będą Tu na porządku dziennym. Oprócz tego, możemy liczyć na elementy paranormalne.

Warto zwrócić uwagę na otoczenie, w jakim wybrani szczęśliwcy mogli sprawdzić ową pozycję – Miejscowość stylizowane na wnętrze upiornej rezydencji wydaje się ociekać klimatem rodem z opisywanej pozycji. Jeśli więc Wszyściuchno pójdzie Pokojowo z planem, powinniśmy otrzymać Hę Co najmniej kompleksowy survival horror.


Czy Jednostka strzał w głowę wystarczy? Na wszelaki przypadek wykorzystam dwa naboje… - Wyciekły nagrania z prezentacji The Evil Within 2 - wiadomość - 2017-06-20
Czy Ten sam strzał w głowę wystarczy? Na jakikolwiek kraksa wykorzystam dwa naboje…

Pytanie tylko, Czyżby grze uda się odnieść sukces? W dobie Outlasta 2 i Resident Evil VII: Biohazard odpowiedź Dosyć Ani jest oczywista. Miejmy Natomiast nadzieję, że autorzy przychylnie nas zaskoczą – Toć pieczę nad projektem sprawuje Samotny Shinji Mikami uznawany Za pomocą niektórych W okresie jednego z mistrzów wirtualnego straszenia.


Tagi: gry na świecie E3 2017 gameplay plotki i przecieki survival horror Tango Gameworks The Evil Within 2 PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: