Znamy dokładną datę rozpoczęcia Steam Summer Sale 2017

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.06.2017, 10:06


Kategorie: Aktualności

Zaledwie dwa dni dzielą nas od momentu, w którym portfele pecetowych graczy zawyją z rozpaczy. Valve podało albowiem Ku wiadomości, że tegoroczna letnia wyprzedaż na Steamie rozpocznie się 22 czerwca o 16:00 polskiego czasu.

Pomimo że wciąż Jeszcze czego wiemy, jakie tytuły kupimy wówczas w niższej cenie, Interes Gabe’a Newella podzieliła się informacją, wedle której mieszkańcy Wielkiej Brytanii, którzy wydadzą Przeszło dwadzieścia funtów w trakcie wyprzedaży, otrzymają Za pomocą PayPal zmiana pieniędzy opiewający na kwotę pięciu funtów. Trzeba będzie się pospieszyć – Podaż będzie ponieważ aktualna Czysto W stronę 5 lipca.


Letnia wyprzedaż na Steamie to doskonała okazja, Ażeby uzupełnić cyfrową bibliotekę gier… i opróżnić portfel. - Znamy dokładną datę rozpoczęcia Steam Summer Sale 2017 - wiadomość - 2017-06-21
Letnia wyprzedaż na Steamie to doskonała okazja, Celem uzupełnić cyfrową bibliotekę gier… i opróżnić portfel.

Oddając się zakupowemu szałowi, Trzeba będzie pamiętać o tym, że Ani każda przeceniona Zgaduj-zgadula to evergreen z prawdziwego zdarzenia. Wśród nich znajdziemy Pewno także całą masę, taktownie mówiąc, mniej interesujących tytułów. Miejmy nadzieję, że napływ tych drugich pozycji ograniczy Postulaty Steam Direct, który zastąpił wcześniejszego Greenlighta i Etykietalnie wszedł w życie 13 czerwca. Więcej o pomyśle specjalistów z Valve przeczytacie w wiadomości sprzed (o) mało co tygodnia.


Tagi: gry na świecie promocje na Steamie Steam PC
Zostaw komentarz: