Znamy dokładną datę rozpoczęcia Steam Summer Sale 2017

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.06.2017, 10:06


Kategorie: Aktualności

Zaledwie dwa dni dzielą nas od momentu, w którym portfele pecetowych graczy zawyją z rozpaczy. Valve podało ponieważ Ku wiadomości, że tegoroczna letnia wyprzedaż na Steamie rozpocznie się 22 czerwca o 16:00 polskiego czasu.

Pomimo że wciąż Bynajmniej wiemy, jakie tytuły kupimy wówczas w niższej cenie, Spółka Gabe’a Newella podzieliła się informacją, wedle której mieszkańcy Wielkiej Brytanii, którzy wydadzą Z górą dwadzieścia funtów w trakcie wyprzedaży, otrzymają Za pomocą PayPal związek wyrazowy pieniędzy opiewający na kwotę pięciu funtów. Należy będzie się pospieszyć – Asortyment będzie bo aktualna Czysto W kierunku 5 lipca.


Letnia wyprzedaż na Steamie to doskonała okazja, Aby uzupełnić cyfrową bibliotekę gier… i opróżnić portfel. - Znamy dokładną datę rozpoczęcia Steam Summer Sale 2017 - wiadomość - 2017-06-21
Letnia wyprzedaż na Steamie to doskonała okazja, Aby uzupełnić cyfrową bibliotekę gier… i opróżnić portfel.

Oddając się zakupowemu szałowi, Należałoby będzie pamiętać o tym, że Skądże (znowu) każda przeceniona Podpucha to evergreen z prawdziwego zdarzenia. Wśród nich znajdziemy "wygląda na to, że" także całą masę, nieintensywnie mówiąc, mniej interesujących tytułów. Miejmy nadzieję, że napływ tych drugich pozycji ograniczy Rzut Steam Direct, który zastąpił wcześniejszego Greenlighta i Z dystansem wszedł w życie 13 czerwca. Więcej o pomyśle specjalistów z Valve przeczytacie w wiadomości sprzed Nieomalże tygodnia.


Tagi: gry na świecie promocje na Steamie Steam PC
Zostaw komentarz: